Centrum Rehabilitacji

Zarząd Fundacji Miki – Centrum Rehabilitacji przedstawia cennik odpłatnych zabiegów fizjoterapeutycznych dla wszystkich chętnych, obowiązkowe jest skierowanie na konkretne zabiegi. Obecnie nie ma żadnych kolejek do realizacji wskazanych zabiegów.

Oferujemy najnowocześniejszą aparaturę do fizykoterapii renomowanych firm ASTAR i BTL.

Uzyskane fundusze są przeznaczane na realizację zadania zleconego przez PFRON jako wkład własny oraz na opłaty administracyjne.

ZAPRASZAMY

W 2013 roku otrzymaliśmy użyczenie 113 m 2 od Urzędu Miasta Gdańska i rozpoczęliśmy długofalowy projekt powstania Centrum Rehabilitacji. Pozyskane pomieszczenia wymagały kapitalnego remontu, który przeprowadziliśmy na własny koszt (cała inwestycja zamknęła się kwotą 85 000,00 zł).

Z zabiegów rehabilitacyjnych korzysta obecnie około 135 osób niepełnosprawnych. Centrum Rehabilitacji jest co roku doposażone, aby oferta rehabilitacji była pełna i służyła nie tylko osobom niepełnosprawnym.

rehabilitacja w centrum miki

Ośrodek rehabilitacji w Fundacji Miki – Centrum Rehabilitacji jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny firmy BTL, AB Aster. Oferujemy zabiegi fizykoterapii; laser, pole magnetyczne, ultradźwięki, prądy, lampa sollux. Ćwiczenia indywidualne i grupowe, masaże ręczne, ćwiczenia na stole manualnym. Zapraszamy osoby niepełnosprawne i sprawne potrzebujące zabiegów rehabilitacyjnych.

Galeria Ośrodka Rehabilitacji: