30 lat działalności Fundacji MIKI

30 lat fundacji MIKI

Czas na podsumowanie działalności Fundacji, a okazja jest olbrzymia minęło właśnie 30 lat od zarejestrowania naszej organizacji, były upadki i wzloty tych ostatnich znacznie więcej. Trudno jest zliczyć wszystkie wyjazdy terapeutyczne, turnusy rehabilitacyjne, wycieczki, każdy z naszych podopiecznych uroczyście obchodził 18 urodziny i pozostałe również. Obecnie skupiliśmy się na wszechstronnej rehabilitacji osób niepełnosprawnych, prowadzimy Centrum Rehabilitacji na powierzchni 268 m 2 , dysponuje najnowocześniejszym sprzętem renomowanych firm Astar ABR i BTL, rocznie obsługujemy około 300 osób wymagających rehabilitacji. Nasi podopieczni korzystają z terapii logopedycznej, pedagogicznej, psychologicznej, porad dietetyka – niektórzy osiągają duże sukcesy. Naszym marzeniem jest utrzymanie i rozbudowa Centrum Rehabilitacji, obecnie planujemy zakup aparatu do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej jest to najnowocześniejszy sprzęt, który przyniesie wiele dobrego osobom niepełnosprawnym, bo to skuteczna bezinwazyjna terapia, która działa przeciwbólowo, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, pobudzenie krążenia, ale jest jedno ale, aparat SALUS – TALENT kosztuje 69 750,00zł. Do tej pory udawało się nam spełniać marzenia i te mniejsze i te większe dzięki naszym darczyńcom.

Speak Your Mind