Dofinansowanie w ramach Zlecenia Zadań PFRON Konkurs nr 1/2021

Zarząd Fundacji informuje iż podpisał umowę na rok 2022/2023 na rehabilitację społeczną i medyczną dla osób niepełnosprawnych z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Cel projektu

Zwiększenie samodzielności osób niepełnosprawnych przez poprawę stanu zdrowia fizycznego i psychicznego w czasie realizacji rehabilitacji społecznej roku 2022/2023 u 270 osób niepełnosprawnych dorosłych i 10 dzieci do lat 18.

Zapraszamy

Osoby posiadające orzeczenie o znacznym, umiarkowanym lub lekkim stopniu niepełnosprawności i orzeczeniu o niepełnosprawności dzieci od 14 lat do lat 18.

Rehabilitacja społeczna w zakresie:

* terapia logopedyczna, pedagogiczna , psychologiczna.
* choreoterapia- ruch, taniec, Nordic Walking spacery z kijkami
* gimnastyka grupowa
* usprawnianie indywidualne BO w placówce
* usprawnianie /nauka życia codziennego w miejscu zamieszkania BO