Dofinansowanie w ramach Zlecenia Zadań PFRON Konkurs nr 1/2018

Zarząd Fundacji informuje iż podpisał aneks trzeci do umowy na rok 2021/2022 na  rehabilitację społeczna i medyczną dla osób niepełnosprawnych z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób  Niepełnosprawnych.

Cel projektu

Zwiększenie samodzielności osób niepełnosprawnych przez poprawę stanu zdrowia fizycznego i psychicznego w czasie realizacji rehabilitacji społecznej w pierwszym roku u 176 osób niepełnosprawnych dorosłych w tym 8 dzieci do lat 18. W okresie realizacji całego projektu skorzysta ze wszechstronnej rehabilitacji 416 osób niepełnosprawnych w tym 18 dzieci do lat 18.

Zapraszamy

osoby posiadające orzeczenie o znacznym,  umiarkowanym lub lekkim  stopniu niepełnosprawności i orzeczeniu o niepełnosprawności dzieci  od 14 lat do lat 18.

Rehabilitacja społeczna w zakresie:

* terapia logopedyczna, pedagogiczna , psychologiczna.
* choreoterapia, Nordic Walking spacery z kijkami
* ćwiczenia grupowe
* indywidualne wsparcie usprawniające

Realizujemy wsparcia:

* fizykoterapii: pole magnetyczne, prądy, lampa Sollux.
* kinezyterapii:  ćwiczeń w odciążeniu z podwieszkami i obciążeniu UGUL
* masaże ręczne,
* masaż limfatyczny BOA

Zapraszamy w godz. od 9.00 do 14.00 do rejestracji  ul. Wita Stwosza 73 lok.7 Gdańsk